ADWOKAT

Patrycja Haczykowska-WownyszKancelaria Adwokacka w :
Hrubieszowie, ul. B. Prusa 3/11    &    Lublinie, ul. Bieczyńskiego 4/3
Tel:: +48 605 575 230
Wyślij wiadomość
(adwokathrubieszow@gmail.com)adwokat hrubieszów

W drodze do wykonywania przez mnie zawodu Adwokata ukończyłam 5 letnie studia prawnicze na UMCS w Lublinie, następnie w 2007 ukończyłam 3,5-letnią aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Lublinie.

Podczas odbywania aplikacji adwokackiej współpracowałam przede wszystkim z Kancelariami Adwokackimi w Lublinie, jak też z adwokatami z innych miast.

Od 2008 r. prowadzę Kancelarię Adwokacką w Hrubieszowie przy ul. Prusa 3/11, dwa lata później otworzyłam filię Kancelarii w Lublinie, przy ul. Bieczyńskiego 4/3.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Parycja Haczykowska - Wownysz specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i karnych.

Moja kilkunastoletnia praktyka koncentruje się przede wszystkim na prawie rodzinnym i cywilnym – w tym rozwody, podziały majątku, działy spadku, zniesieniaw spółwłasności , zasiedzenia.

W sprawach rodzinnych i majątkowych przeprowadzam też mediacje pomiędzy zainteresowanymi, dzięki którym mogą Oni uniknąć postępowania sądowego oraz kosztów postępowania sadowego. Posiadam tytuł mediatora po odbyciu szkolenia z mediacji przeprowadzonego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Moja Kancelaria Adwokacka nawiązują do rodzinnej tradycji i jest kontynuacją pracy wieloletniego i powszechnie szanowanego św. p. Adwokata Stanisława Haczykowskiego, byłego sędziego Sądu Rejonowego w Hrubieszowie, następnie przez ponad 30 lat wykonującego zawód adwokata w Hrubieszowie.