ADWOKAT

Patrycja Haczykowska-WownyszKancelaria Adwokacka w :
Hrubieszowie, ul. B. Prusa 3/11    &    Lublinie, ul. Bieczyńskiego 4/3
Tel:: +48 605 575 230
Wyślij wiadomość
(adwokathrubieszow@gmail.com)adwokat hrubieszów

Adwokat Patrycja Haczykowska - Wownysz, ukończyła 5 letnie studia prawnicze na UMCS w Lublinie, następnie w 2007 ukończyła 3,5-letnią aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Lublinie.

Od 2008r. Adwokat Patrycja Haczykowska - Wownysz prowdzi Kancelarię Adwokacką w Hrubieszowie, przy ul.Prusa 3/11 oraz filię w Lublinie, przy ul. Bieczyńskiego 4/3.

Kancelaria Adwokacka nawiązuje do rodzinnych tradycji wieloletnich i powszechnie szanowanych Adwokatów praktykujących w Hrubieszowie i w Lublinie: św. p. Adw. Stanisława Haczykowskiego, byłego sędziego Sądu Rejonowego w Hrubieszowie, a następnie przez ponad 30 lat wykonującego zawód adwokata w Hrubieszowie, oraz św. p. Adw. Elżbiety Wownysz i św. p. Adw. Andrzeja Wownysza, członków Lubelskiej Palestry.

Kancelaria Adwokacka adwokat Parycja Haczykowska-Wownysz specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i karnych.

Adwokat Patrycja Haczykowska-Wownysz posiada tytuł mediatora po odbyciu szkolenia z mediacji przeprowadzonego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie.